Uitslagen van de wedstrijden in 2002

Wedstrijd

Winnaar

Winnares

Stokkenwedstrijd

W. Askes

A.L.Trinez

Zilveren Paaseieren Schaal

J. Reitsma

P. de Jonge

Koninginnewedstrijd

W. Askes

M. Harms

King Arthur Trofee

W. Askes

——

Touwtjes wedstrijd

W. Askes

E. Greven

CLK Matchplay Heren

S. Edwards

——

Challenge Cup

Gelpenberg

Baanpermissie wedstrijd

L. Platzer

R. Platzer

Vlaggetjes wedstrijd

T. Gerretsen

H. Oldengarm

Vreemde Baan Wedstrijd

W. Askes

M. Harms

Zilveren Bad&Body Bal

J. Dorenbos

H. Jansen

CLK Strokeplay

W. Askes

I. De Jonge – Stamhuis

NGH Trofee

W. Askes

M. Harms

Kaderleden wedstrijd

G. Kwant

M. Feldhaus

Coen Walstra Trofee

B. Mulder

A. Williams

Matchplay Cup

W. Berends

E. Visser

Schotse Quaich

J. Maxfield

C. Hofkamp

Pepernoten match

N. v.d. Poel

M. Harms

Woensdag avond wedstrijden

S. Edwards

H.Oldengarm

De Handicart wedstrijd, het CLK Matchplay Dames en de Dwaallicht trofee hebben in 2002 niet plaatsgevonden

Wedstrijdkalender 2002

Dag

Datum

Wedstrijd

Spelvorm

Start

Tijd

Blokkade 1e Tee

Januari

woensdag

9-jan

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

woensdag

16-jan

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

woensdag

23-jan

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

woensdag

30-jan

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Februari

woensdag

6-feb

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

woensdag

13-feb

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

woensdag

20-feb

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

woensdag

27-feb

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maart

woensdag

6-mrt

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

woensdag

13-mrt

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

vrijdag

15-mrt

Rabbit wedstrijd

Stableford

shotgun

15:00

14:30 – 16:30

woensdag

20-mrt

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

zondag

24-mrt

Stokkenwedstrijd

Stokken, Strokeplay

shotgun

10:00

08:00 – 15:30

woensdag

27-mrt

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

zondag

31-mrt

Zilveren Paaseieren Schaal

Texas Scramble

shotgun

10:00

08:00 – 15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

April

woensdag

3-apr

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

woensdag

10-apr

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

vrijdag

12-apr

NGF senioren competitie

matchplay

1e Tee

10:30

*

woensdag

17-apr

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

vrijdag

19-apr

Rabbit wedstrijd

Stableford

shotgun

15:00

14:30 – 16:30

zondag

21-apr

NGF Heren competitie

matchplay

1e Tee

10:30

08:00 – 17:00

woensdag

24-apr

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

vrijdag

26-apr

NGF senioren competitie

matchplay

1e Tee

10:30

*

Dinsdag

30-apr

koningin

Stableford

shotgun

9:00

07:00 – 14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mei

woensdag

8-mei

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

donderdag

9-mei

Dauwtrap wedstrijd

Stableford

shotgun

8:00

06:00 – 13:30

Vrijdag

10-mei

NGF senioren competitie

matchplay

1e Tee

10:30

*

zondag

12-mei

Handicart Trofee

Stableford + Mulligans

shotgun

9:00

07:00 – 14:30

woensdag

15-mei

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

donderdag

16-mei

Rabbit wedstrijd

Stableford

shotgun

18:00

17:30 – 19:00

woensdag

22-mei

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

woensdag

29-mei

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juni

woensdag

5-jun

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

zondag

9-jun

King Arthur Trofee

Vossenjacht

1e Tee

9:00

08:30 – 14:00

woensdag

12-jun

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

woensdag

19-jun

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

donderdag

20-jun

Rabbit wedstrijd

Stableford

shotgun

18:00

17:30 – 19:00

zaterdag

22-jun

Touwtjes

Touwtjes, Stableford

shotgun

9:00

07:00 – 14:30

woensdag

26-jun

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

zaterdag

29-jun

1/2 finales CLK Matchplay

Matchplay

1e Tee

9:00

08:30 -14:00

zondag

30-jun

finales CLK Matchplay

Matchplay

1e Tee

9:00

08:30 -14:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juli

woensdag

3-jul

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

zondag

7-jul

Challenge cup

Stableford

shotgun

10:00

De Gelpenberg

woensdag

10-jul

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

woensdag

17-jul

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

woensdag

24-jul

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

zondag

28-jul

Baanpermissie wedstrijd

Stableford

shotgun

9:00

07:00 – 14:30

woensdag

31-jul

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Augustus

Zondag

4-aug

Vreemde baan wedstrijd

Stableford

1e Tee

10:00

nvt

zaterdag

10-aug

Vlaggetjes wedstrijd

Vlaggetjes, Strokeplay

1e Tee

9:00

8:45 – 14:00

woensdag

14-aug

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

donderdag

15-aug

Rabbit wedstrijd

Stableford

shotgun

18:00

17:30 – 19:00

woensdag

21-aug

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

zaterdag

24-aug

Dwaallicht trofee

Stableford

shotgun

22:30

21:30 – 23:00

woensdag

28-aug

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

 

 

 

 

 

 

 

September

woensdag

4-sep

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

zondag

8-sep

Zilveren Bad & Body bal

Greensome

shotgun

10:00

08:00 – 16:30

woensdag

11-sep

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

woensdag

18-sep

Woensdagavond

Stableford

shotgun

17:45

17:00 – 21:30

vrijdag

20-sep

Rabbit wedstrijd

Stableford

shotgun

15:00

14:30 – 16:00

zaterdag

21-sep

CLK Strokeplay

Strokeplay

1e Tee

9:00

08:00 – 14:00

zondag

22-sep

CLK Strokeplay

Strokeplay

1e Tee

9:00

08:00 – 14:00

woensdag

25-sep

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oktober

woensdag

2-okt

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

zondag

6-okt

NGH-trofee

Texas Scramble

shotgun

10:00

08:00 – 15:30

woensdag

9-okt

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

zaterdag

12-okt

Kader Cup

Divers

shotgun

10:30

08:30 – 16:00

woensdag

16-okt

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

Donderdag

17-okt

Rabbit wedstrijd

Stableford

shotgun

15:00

14:30 – 16:00

zondag

20-okt

Coen Walstra Trofee

3-Ballen

shotgun

9:00

07:00 – 14:30

woensdag

23-okt

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

zondag

27-okt

1/2 en finales Matchplay Cup

Matchplay

1e Tee

9:00

4 starts 09:00-9:30 en 4 starts 14:00-14:30

woensdag

30-okt

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

 

 

 

 

 

 

 

November

woensdag

6-nov

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

zondag

10-nov

Schotse Quaich

Eclectic

shotgun

12:00

10:00 – 17:00

woensdag

13-nov

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

zaterdag

16-nov

Rabbit wedstrijd

Stableford

shotgun

10:00

09:00 – 11:00

woensdag

20-nov

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

woensdag

27-nov

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

zaterdag

30-nov

Pepernoten match

Cross Country

shotgun

10:00

08:00 – 15:30

 

 

 

 

 

 

 

December

woensdag

4-dec

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

woensdag

11-dec

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

woensdag

18-dec

Woensdagmiddag

Stableford

1e Tee

13:30

13:15 – 14:30

Vetgedrukt zijn de 18-holes wedstrijden