Handicap- en regelcommissie

Functie Naam Adres
Voorzitter Tom van den Berk E-mail: vandenberk@keyaccess.nl
Secretaris/rabitwedstrijden Gezinus Veen E-mail:veen371@tref.nl
Steven Edwards
Coördinatie examens BP/GVB Roel Venekamp E-mail: venekamp@tref.nl
Handicapregistratie       Jan van Velsen E-mail: j.velsen@home.nl
  Els Greven E-mail: 
Joep van Mourik E-mail: jvanmourik@planet.nl

Wedstrijdcommissie

Functie Naam Adres
Voorzitter  Marian Muller E-mail: marian.muller@gmx.net
Jan van Velsen E-mail:  j.velsen@home.nl
Jelle Reitsma E-mail: reitsma18@zonnet.nl
Henk van Anken E-mail: henk@van-anken.tmfweb.nl
Ina Been  
  E-mail: 

Redactiecommissie

Functie Naam Adres
Eindredactie en advertenties Gert Schottert  E-mail: gert.wilma@t-online.de